Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-03-2022, 18:46   #13
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
@Wszyscy


- Przyznam, że Keth dołączył tak rzutem na taśmę. I ciutkę nie byłem na to przygotowany Myślę, że najprościej uznać, że Greta wchodzi do "Zająca" tuż po poście Novej. Czyli jak jeszcze cała piątka siedzi przy tym samym stole. No i dochodzi Greta. To by chyba najprostsze było.

- Więc jak chcecie możecie coś rozegrać w postach czy deklarkach, nawet w doc dzisiaj może nawet jutro. Jeśli chcecie. Bo mimo wszystko nie chciałbym spędzać dwóch tur na tej samej scence. Jakby czasu brakło można rozegrać scenkę spotkania w retrospekcji w przyszłym tygodniu. Bo pierwotnie planowałem przewinąć akcję o dzień czy dwa w swojej turze. Ta pierwsza to miało być takie zapoznanie się ze sobą postaci.

- Generalnie to dajcie znać jak się na to wszystko zanosicie
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline