Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-03-2022, 10:24   #18
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Edit: Ustaliliśmy, że dopiero w nastepnej kolejce wrzucę reakcję na nową towarzyszkę.
- Czyli nie będziecie już nic pisać w tej turze?



Cytat:
Witam Mistrza oraz współgraczy i dziękuję za możliwość dołączenia do zabawy po zamkniętym terminie rekrutacji. Przyznam, że zdecydowałem się w ostatniej chwili, chociaż od dawna chodziła za mną dzika chęć zagrania w WFRP oraz - niezależnie od pierwszego motywu, już dawno chciałem zagrać w coś u Pipa.
- Dzięki za dobre słowo Keth No jakośmy się rozmijali w tych swoich sesjach i nam się nie udało ani razu spotkać na żadnej, dopiero teraz. Też się cieszę, że się w końcu udało



Co do Grety, przez wzgląd na jej mroczną przeszłość w prologu przygody będzie się ona zdecydowanie wystrzegać bliskich relacji z obcymi. Stąd zamierza odbyć jak najkrótszą rozmowę z werbownikami, a potem opuścić karczmę i przeczekać w bezpiecznym miejscu do chwili wyjazdu. Mam jednak pewien pomysł na dodatkowy wpis stworzony wspólnie z Luą. Właśnie skończyłem nocną zmianę i spodziewam się spać do południa, ale potem napiszę szybko pierwszą część posta - będzie to scena widziana oczami innych, gdzie milkliwa i sprawująca wrażenie prostaczki łuczniczka wda się w rozmowę z rekruterami. Jeśli Lua będzie miała ochotę, dopisze sobie pod tym fragmentem przemyślenia swojej obserwującej łuczniczkę bohaterki i wrzuci całość posta na forum (oczywiście to tylko propozycja).

- No szpoko, to dzięki za deklarki. A co do jakichś scenek to w pierwszym poście jest link do doca jakbyście potrzebowali do roezgrania czegoś.



Cytat:
Przepraszam, jeśli to gdzieś przeoczyłem, ale na jakie profity materialne (finansowe) mogą liczyć zbrojni najmujący się do służby altgrafowi?

- Werbownicy nie płacą żadnej zaliczki. Pełnią rolę werbowników i centrum informacyjnego. No i organizatora i przewodnika górskiej wycieczki. Zapewniają też prowiant tym co zdecydują się ruszyć z nimi (czyli z dziewczynami za tydzień).



Cytat:
Pip, zmienię wersję językową KP po przebudzeniu.
- Dzięki



Cytat:
Na ten moment to chyba wszystko, pozostaje życzyć sobie i współuczestnikiem wybornej zabawy!
- Dzięki i nawzajem!






@Wszyscy


- Właściwie to jakbyście woleli. Większe czy mniejsze rozdrobnienie nadchodzącego tygodnia? Czyli np. rozgrywać go w kilka np. po 1-2 dni na turę i jeszcze coś rozgrywać w Lenskter przed wyprawą czy w 1-2 turę skumulować cały tydzień?
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline