Wątek: KULT
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-07-2005, 14:28   #1
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
KULT

Czy może są tu jacyś KULT-ciarze? Jak dla mnie to gra jest o wiele lepsza niż Magic (to moje zdanie) ale nie wynika to mechaniki tylko z czystego, ekonomicznego rachunku - aby grać w KULT wystarczy podstawka i kilka boosterów. Na lepszy deck potrzeba trochę więcej boostów, ale za to brak jest którejśtam edycji, tysięcy wzorów kart i upgradeowania reguł co wydanie. I KLUT ma klimat, którego chyba się nie znajdzie w innych grach - oparta na grze RPG czerpie z niej pełnymi garściami. Nie wiem, jak się ma do tego Veto, ale słyszałem, że ma ono "górną" granicę i jeśli ją ktoś osiągnie, to raczej nie ma już przyjemności grania.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem