Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 09-09-2007, 17:47   #12
Milly
 
Milly's Avatar
 
Reputacja: 1 Milly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputacjęMilly ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał K.D.
Forsaken to taka podnazwa, jak Apokalipsa w w sWoDzie. Gra nadal nazywa sie Wilkołak i nie widzę powodu, dla którego nie miałaby być - ciągle wszystko wokół nich się kręci.
Przepraszam, widziałam wiele razy, że wszyscy piszą Forsaken zamiast Werewolf i to musiało mnie zmylić

Dużo bardziej jestem w stanie strawić to co napisałeś K.D., bo jednak brzmi to lepiej niż prezentacja Skina (bez urazy). Ale faktycznie może to zależeć od interpretacji tego, co pisze w podręczniku.

Tak, jak Ty wybrałeś nWoD'a, bo dłużej w niego grasz, tak ja wybieram sWoD'a (chociaż nie głosowałam w ankiecie, nie znam w końcu drugiego systemu). Wydaje mi się, że ogromne znaczenie ma tu przyzwyczajenie. Bo jeśli ktoś długo grał w starego Wilkołaka i uważa ten system za dobry, to trudno jest zaakceptować totalną przemianę wszystkiego. Tak samo jeśli ktoś wychowa się na nowym Wilkołaku, to rozwiązania z poprzedniej wersji mogą mu nie leżeć z tego samego powodu.

A jak w nowym wygląda mechanika, karta postaci? Czemu przeczuwam, że wszystko zostało zmienione i nie ma już kropeczek?

________________________
Do postu poniżej:
Niestety to jest po angielsku, a ja jestem jak najbardziej polskojęzyczna. Po prostu nie cierpię czytać systemów po angielsku, zniechęciłam się po próbie przerobienia na polski systemu 'NeverWhere'. Poczekam, aż to samo ukaże się w polskiej wersji językowej
 

Ostatnio edytowane przez Milly : 09-09-2007 o 18:28.
Milly jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem