Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-04-2022, 15:53   #6
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Pisłem.

Założyłem, że nasz szef będzie obecny w czasie naszego pobytu w koszarach w jakimś zakresie i taka odprawa, jak opisałem w poście, będzie możliwa. Jeśli nie, to można założyć, że to miało miejsce w czasie jego pierwszego spotkania z najemnikami.

Pytanie jakie zadał Buck jest w sumie i moim pytaniem do MG. Co my mamy tak naprawdę tam robić i jak jest skala naszych działań? Szykując się do posta i czytając materiały złapałem się na tym, że układam w głowie już cały plan działania, z bardzo wieloma rzeczami, które trzeba zrobić, aby te nasz wysepkę oderwać do Wenezueli i to tak, żeby jeszcze zrobić to na naszych warunkach. I jak już miałem to wszystko gotowe, to zdałem sobie sprawę, że w sumie to nie wiemy, czy taki jest faktycznie nas cel, jakimi siłami dysponują owe “partyzanci” i jaki jest, ze tak powiem nasz obszar odpowiedzialności.

Porównując to do gry, czy my działamy z perspektywy gracza i mamy ogarniać całość działań na wyspie, dysponować zasobami sprzętowymi i ludzki a celem jest wywalczenie niepodległości wyspy. Czy może działamy z perspektywy tego pojedynczego "ludzika z pepeszką", który ma zorganizować wysadzie lokalnego mostu, atak na stację benzynowy i opanowanie miejscowego baru, jako kluczowego obszaru o znaczeniu strategicznym i działa z rozkazami narzuconymi z góry.

Od razu mówię, że obie opcje są ok, chce tylko wiedzieć czy mam wyjmować bułę hetmańska z plecaka, czy tradycyjnie, sarkastycznie komentować zawsze bezsensowne posunięcia dowództwa. Jeśli mam do czynienia z pierwszą opcją, to Buck ma sporo pomysłów na działania, jeszcze przed przeniesieniem się na wyspę, przy czym są to raczej rzeczy, które będzie musiał wykonać ktoś inny, i nie ma powodów od opóźnia akcji. Przedstawię to jako retrospekcje a jakieś omówienia można będzie zrobić tutaj.
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline