Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-04-2022, 13:42   #10
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
T 02 - 1998.01.16 pt, południe

- Oki, to mój post jest :> Termin na wrzucenie posta na forum do północy pt 04.29. Czyli jest 6,5 doby na wrzucenie posta.


Stan zdrowia:


Barabasz "Buck" Kazinski - 10/10; s.zdrowy (0)
- Mi Na Wen - 10/10; s.zdrowy (0)
Maria Mercedes Garcia - 10/10; s.zdrowy (0)
- Jesus Martinez - 10/10; s.zdrowy (0)


Budżet AIM: 120 000 $


- Oki to w obecnej turze minęła mniej więcej doba. Jest kolejny, raczej pochmurny dzień na Grenadzie. Trenigi i tryb dnia idą raczej rutynowo. A dla orientacji to po zakończonych zajęciach (ok 17-18-tej) najemnicy mają wolne więc większość opuszcza koszary i spędza czas "na mieście".

- Co do opisu wyników w treningu to zależał od stat. Ta co najbardziej rzucają się w oczy podczas takich ćwiczeń były widoczne. Pisałem głównie o czołówce kto jest w czym dobry.


Trening kondycyjny (Siła)

Siła 9

Bob Kazinski

Siła 8


01 Arana Flores, Augusto (Tercio)
02 Baum, Julius (Alpen)
14 Petrenko, Oleg (Cossac)


Trening strzelecki (Zasięg)


Zasięg 9

Bob Kazinski

Zasięg 8

Mi Na Wen
01 Arana Flores, Augusto (Tercio)
03 Barton, Jamie (Frog)
04 Cassady, Michael (Jumper)
05 Cruz, Juan (Jojo)
06 Davidson; David (DD)
14 Petrenko, Oleg (Cossac)
17 Silva Melo, Lavinia (Voo Doo)


Trening zwarcia (Zwarcie)


Zwarcie 9

Bob Kazinski
15 Rana, Toofan (Storm)

Zwarcie 8

Mi Na Wen
03 Barton, Jamie (Frog)
05 Cruz, Juan (Jojo)


Mat.wybuchowe


Bob Kazinski
13 Novak, Paul (Newman)
15 Rana, Toofan (Storm)


Br.snajperska

Maria Mercedes Garcia
Mi Na Wen
06 Davidson; David (DD)



- To tak pod kątem integracji i zapoznawania się ze sobą. I od strony samej mechy czyli po umiejętnościach jakie można było sprawdzić w praktyce między sobą przez ostatni tydzień.


- Fabularnie zaś to po porannych treningach czwórka najemników: Buck, Maria, James i Greta zostali wezwani do biura szefa. I im zostało powierzone zadanie opracowania planu przerzutu na wyspę. Nie jakieś pogadanki i gdybania tylko gotowego planu. Z mechy zaś chodzi o uzgodnienie wyboru opcji jakie podałem w poprzedniej turze. Może być więcej niż jedna, zwłaszcza jak się postanowicie podzielić, może być więcej niż jeden kurs no ale chciałbym mieć konkret.

- Te 3-4 dni na ten weekend i opracowanie planu to macie do dyspozycji w tej turze. Przede wszystkim chciałbym mieć uzgodniony plan. Jeśli będzie to będzie mały dodatek (5 000 - 10 000 $ w zależności jak to będzie wyglądało) do tej wspólnej puli (w tej chwili 120 000 . Jeśli nie będzie no to nie będzie tego dodatku a cała czwórka zyska metkę niezbyt zdolnych planistów.

- Gdyby do opracowywania tego planu potrzeba było in game czy metagrowo jakieś info o planszy czy od BN-ów, czy o realia to po prostu dajcie znać. Najlepiej w komentach bo to raczej wspólny wysiłek a nie jakies solowe misje pojedynczych osób.


- W poście też słowami Stanleya ale to tak ogólnie jest zaznaczone co do oczekiwań AIM na tą misję. Czyli ma być bez żadnej bandytierki i zbrodni wojennych. Metka ludobójców, bandytów czy zabójców do wynajęcia jest szkodliwa i AIM nie chce mieć takiej. I zapomniałem w poście ale jest szansa, że w razie zwycięstwa i uzyskania niepodległości przez Margaritę to zwycięzcy separatyści pozwolą założyć legalną bazę AIM i ogólnie jakby wygrali rokowania dla działań AIM na wyspie byłyby pewnie bardzo dobre. Pod tym względem też agencji zależy na dobrej opinii o AIM wśród wyspiarzy.


- Co do przewozu ludzi i sprzętu to jakikolwiek środek transportu by nie brać pod uwagę ma on swoje limity pojemnościowe. Detale techniczne cieżkiego sprzętu (przynajmniej części z nich) są w tym doc: https://docs.google.com/document/d/1...Z9kLLn1X8/edit


- Okazało się też, że Olivier i Carla powinni coś umieć w tym żeglarstwie więc w razie opcji morskiej mogą stanowić załogantów. Do obsługi kutra rybackigo potrzeba ok 2-3 osób, małego jachtu 2-3, średniego jachtu 3-6. Z tymże jeśli to by chodziło o wynajem jednostki to tyle samo załogantów powinno odprowadzić jacht z powrotem gdyby najemnicy i separatyści zeszli na ląd Margarity.


- Z innych spraw Legionista i Tweety złapali namiar na ciekawe kontakty. Czyli mówiąc brzydko z mechy na questy poboczne Lando złapał namiar na coś co zapowiada się na jakiś czarny rynek z bronią, nawet ciężką bronią piechoty. Zaś Monique na Berta co ma kłopoty z odzysaniem paliwa. To paliwo to ciężarówka z cysterną na ok 4 000 l. Bert w zamian za odzyskanie jest skłonny oddać połowę tego czyli 2 000 l. Wartość na Grenadzie to ok 3 $ za 1 l ropy czyli ok 6 000 $. Na Margaricie cena ropy to 5 $ za 1 l czyli to daje ok 10 000 $. No ale to trzeba by jakoś przerzucić tą ropę z wyspy na wyspę. Na Margaricie z paliwem coraz trudniej więc ropa jest cenna sama w sobie.



- W tej turze chciałbym od was dwie rzeczy:

1 - Opracowanie planu przerzutu najemników na Margeritę. Gotowe rozwiązania a nie jakieś luźne gdybanie, że to, albo to, albo tamto.

2 - Deklaracja co/czy BG (każde za siebie) coś robią albo nie z tymi kontaktami od Legionisty i Tweety. Jak tak to co.


---



- No i to chyba tyle na tą turę z mojej strony Jak jakieś pytania, deklarki, coś by wam było potrzeba wiedzieć do napisania posta to dajcie znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline