Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 14-05-2022, 20:29   #21
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
- W porządku. Podział jest następujący:
Odział Alfa – Tercjo, Alpen, Frog, Jumper, Carabinier i Ja
Oddział Beta – Jojo, Tweety, DD, Storm,
Odział Charlie – Blanco, Kay, Legionista, DD
Oddział Echo – Ikebana, Mi, Sam i Arab
Sara, Schiffer, Newmann - dywersja
- Jak czegoś nie przegapiłem to w tej rozpisce brakuje Cossaca i Voo Doo Ale ogólnie to ładnie sobie poradziłeś z zadysponowanej tej zgraii BN-ów

- Za to DD masz 2x w Becie i Charlie.


- Co do jakichś skradajej i podchodów to skill Refleks. Chyba, że ktoś ma jakiś profesyjny np. Skradanie, Włamywacz lub podobny.



Cytat:
Co do bomby jeszcze i jej użycia, bo mam nieustanne wrażenie, że mijamy się w wyobrażeniach. Buck nie chce zniszczyć własnego kutra, nie widzi w tym celu. Takie coś, co działa w ten sposób, nawet jak zabierze ze sobą kuter straży granicznej, nie ma dla niego zastosowania.
- I ogólnie co do tej bomby to chyba zaczynał łapać jaki jest zamysł Czyli coś w stylu plastiku C4 podrzuconego w odpowiednie miejsce. Okey to z mechy to może być po prostu plastik C4 wzięty z bazy albo improwizowany odpowiednik zmajstrowany przez saperów. Podłożony w "odpowiednie" miejsce może wywołać sporo szkód np. w maszynowni czy sterówce, przy burcie albo dnie również. Ale tak rzucony ot, tak to pewnie efekt podobny do granatu odłamkowego. To tak co do siły rażenia i miejsca. Natomiast podłożenie tego ładunku to już całkiem inna bajka. To już trzeba by rozgrywać w scence więc trudno by teraz szacować jak to by poszło.


---


- A ogólnie to siadam do posta
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 14-05-2022 o 21:03.
Pipboy79 jest offline