Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-05-2022, 01:41   #23
malahaj
 
malahaj's Avatar
 
Reputacja: 1 malahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputacjęmalahaj ma wspaniałą reputację
Hmmm, sytuacja wygląda dość klarownie. Czy mogę w poście obezwładnić Cyrusa, związać i zacząć rozmowę?

Cytat:
Cossack
Kurde czułem, że o kimś zapomniałem. Nie będę już go na siłę dodawał. Powiedzmy, ze miał srakę i na akcje się nie załapał. Następnym razem duknę se listę i będę na kartce odhaczał.

Co zaś się tyczy naszego budżetu, czy można go spożytkować na wyposażenie najemników, bo już się rzuca w oczy, że ta noktowizja by się jednak w zespole przydała. Nawet nie dla wszystkich, raczej dla sformowanie jakieś grupy uderzeniowej do nocnych akcji. Nie koniecznie jako "na własność". Bardziej jako pula sprzętu wspólnego przeznaczonego do operacji i rozdzielanego w zależności od potrzeb na daną akcje.
 
__________________
naturalne jak telekineza.
malahaj jest offline