Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-05-2022, 23:17   #26
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
T 06 - 1998.01.21 śr, świt

- Oki, to mój post jest :> Termin na wrzucenie posta na forum do północy pt 05.27. Czyli jest 6 dób na wrzucenie posta.


Stan zdrowia:


Barabasz "Buck" Kazinski - 10/10; s.zdrowy (0)
- Mi Na Wen - 10/10; s.zdrowy (0)


Budżet AIM:

stan wyjściowy: 130 900 $

+ 100 $ za terminowy post

stan końcowy: 131 000 $


- Oki to w mojej turze minęło ok pół godziny. Tak akurat na przeszukanie tego czy tamtego budynku albo rozmówki z jeńcem. Dalej jest więc środek nocy.

- Dalej też szczekają psy i w końcu któryś z sąsiadów się tym zainteresował na tyle aby wyjrzeć przez okno. Zapewne ma wgląd na podwórko Cyrusa ale raczej nie powinien dojrzeć co się dzieje w budynkach o ile okna/żaluzje będą zasłonięte.

- Co do znalezisk w domu i stodole Cyrusa no to tak:

- pistolet Colt 1911
- obrzyn karabiny lever action Marlina
- karabin M 1 Garand
- trochę marihuany "na własny użytek"
- sporo koksu już raczej w dilerskich ilościach (łącznie w większym woreczku i sporej ilości mniejszych przeznaczonych dla indywidualnej sprzedaży)



- Od uderzenia kolbą w twarz i paru kolejnych strzałach od Bucka w sypialni i na samym Cyrusie jest sporo jego krwi. A on sam póki miał knebel w ustach wyglądał jakby miał się zaraz zadławić własną krwią.


- W końcu jednak Cyrus wyraził gotowość do współpracy z tymże wygląda na to, że cysterny u siebie nie trzyma tylko gdzieś u jakiegoś kolegi. Wysłana do stodoły ekipa też nie znalazła tej cysterny.


- W tej turze chciałbym wiedzieć co dalej AIM planuje w tej sytuacji zrobić. Czy dalej działają na miejscu, czy się gdzieś zwijają, czy jeszcze co innego.


---


- I tyle na tą turę Jak coś potrzeba do napisania posta czy co to daj znać :
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline