Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 28-05-2022, 16:50   #30
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
T 07 - 1998.01.21 śr, świt

- Oki, to mój post jest :> Termin na wrzucenie posta na forum do północy pt 06.03. Czyli jest 6,5 dób na wrzucenie posta.


Stan zdrowia:


Barabasz "Buck" Kazinski - 10/10; s.zdrowy (0)
- Mi Na Wen - 10/10; s.zdrowy (0)


Budżet AIM:

stan wyjściowy: 131 000 $

+ 100 $ za terminowy post

stan końcowy: 131 100 $


- Oki to w mojej turze minęło ok 1 - 1,5 h. Tak akurat aby na raty przejechać z jednego adresu na kolejny. Samochodem to nie było tak daleko, z kwadrans jazdy jak pustymi, nocnymi drogami. Koniec końców gdy już wszysy są na miejscu to tak 05:00 - 05:30.

- Kolega Cyrusa mieszka na ulicy i okolicy podobnej do amerykańskich przedmieść. Niezbyt jest więc gdzie się kitrać na ulicy i zostaje albo siedzieć w wozie albo władować się komuś do ogródka.

- Niemniej Cyrus poszedł na współpracę to na przeszukanie tego czy tamtego budynku albo rozmówki z jeńcem. Dalej jest więc środek nocy.

- Dalej też szczekają psy i w końcu któryś z sąsiadów się tym zainteresował na tyle aby wyjrzeć przez okno. Zapewne ma wgląd na podwórko Cyrusa ale raczej nie powinien dojrzeć co się dzieje w budynkach o ile okna/żaluzje będą zasłonięte.

- Co do samego Cyrusa no to dogadał się z kolegą jak ten już wstał i bez zgrzytów oddali ciężarówkę. Kolega został w domu, Cyres wyjechał cieżarówką na ulicę i stanął obok najemników.

- Co do pory dnia no to zaczyna się ten dzień więc powoli miasto się budzi. Ci co mają np. na 6 rano to już pewnie krzątają się po domach albo wychodzą/wyjeżdżają do pracy. A taka grupka w czarnych kominiarkach i z bdonią długą to pewnie raczej będzie się rzucać w oczy.


- No więc właściwie najemnicy odzyskali ciężarówkę. No i pytanie co zamierzają w tej sytuacji zrobić dalej W tej turze bym chciał właśnie wiedzieć te zamiary na najlbliższe kwadranse albo i godziny



---



- I chyba tyle z mojej strony na tą turę Jak jakieś pytania czy niejasności to daj znać
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić
Pipboy79 jest offline