Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2022, 11:48   #1
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Kultyści - Lato (komenty)

Siemka


- Witam wszystkich którzy postanowili się wcielić w rolę kultystów ukrywających się wśród obywateli Neus Emskrank w Nordlandzie I gratuluję wszystkim którzy zmajstrowali KP do tej sesji. Czy to jeszcze w poprzedniej odsłonie sesji czy obencej rekrucie


- Na początek lista aktywnych Graczy i postaci:

Lord Melkor - Joachim Burzooki - magister niebios (Tzeentch)
Icarius - Vasilij "Cichy" Giergiev - herszt przemytników (Chaos)
Zell - Henrich - ex łowca czarownic (Tzeentch)
Seachmall - Otto "Puste oko" - ex zakonnik (Chaos)


- Jak widać brakuje Obcej i jej Pirory. No niestety u Obcej potwierdziła się starodawna forumowa mądrość, że real zawsze wygrywa z forum. No i przygniótł Obcą na tyle, że musiała zrezygnować z sesji. Jeśli by kiedyś zdecydowała się wrócić to zapraszam serdecznie. No ale póki co Pirora schodzi na drugi plan jako ex-BG którego w razie potrzeby będę BN-ował.



Terminy



- Co do mnie to jak ci co już u mnie grali to pewnie wiedzą z praktyki ale jbc to dość dużą wagę przywiązuję do terminów sesji i regularnego rytmu jaki zapewnia stabilność i ciągłość sesji. Ja preferuję zwykle rytm 5+2 gdzie work days są dla was, ewentualnie na doc a ja piszę swoje misiowe tury przez weekend. Dlatego zwykle tury graczy kończą się w pt wieczorem. No a ja swoje misiowe tury (nie tylko w tej sesji) piszę w weekendy. Dlatego zależy mi na tej terminowości. W razie czego jednak respektuję L4 z jakichś powodów albo prośby o przedłużenie tury, zwłaszcza jak np. akcja toczy się w doc i dobrze by było ją dokończyć.

- A jako ciekawostkę statystyczną powiem Wam, że poprzednia, zimowa odsłona sesji trwała od 2020.04.14 do 2022.04.30 czyli trwała 746 dni i 91 Tur co statystcznie daje 8,2 dnia na turę w ciągu prawie równo 2 lat grania



Ankieta



- Myślę, że na start wyślę Wam ankietę i poproszę o uzupełnienie. Tak aby móc jakoś zorientować się w oczekiwaniach i planach co do tej sesji.



Postacie Graczy



- Na początek proponuję też erpegową klasykę czyli coś powiedzieć o swojej postaci pozostałym. W końcu od paru miesięcy spotykają się na zborach to już się jakoś sobie musieli przedstawić, poznać i coś dowiedzieć o sobie.




Początek sesji


- Zapewne w okolicach weekendu postaram się zacząć z sesją. Być może wcześniej założę samą sesję z pustym postem aby dokleić panel sesyjny i by każdy mógł wkleić awatar swojej postaci. Awatar dobrze aby nie miał większej szerokości niż ok 200 px aby pi x oko wszystkie były podobnej wielkości. Jakby ktoś miał z tym kłopot to dajcie znać.



---


- I chyba tyle ode mnie na początek Jeszcze raz serdecznie witam na sesji i cieszę się, że będziemy mogli otworzyć nowy rozdział tych kultystycznych przygód.
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 31-05-2022 o 12:11. Powód: Usunięcie Santo z aktywnych Graczy.
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem