Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 30-05-2022, 21:19   #4
Pipboy79
Majster Cziter
 
Pipboy79's Avatar
 
Reputacja: 1 Pipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputacjęPipboy79 ma wspaniałą reputację
Cytat:
Ja chyba jeszcze muszę ogarnąć PD mojej postaci za poprzednią część, bo nie wszystkie wydałem.
- Uzbierane PD jak ich ktoś nie wyda przechodzą do nowej sesji więc się nie kasują ani nic takiego



@Wszyscy


- Do posta z FAQ wkleiłem linki do doców jakie mogą być pomocne.

- Rozesłałem też Wam na pw ankietę na początek. Jak ktoś nie dostał to dajcie znać. Ot takie rozeznanie tematu potrzeb i oczekiwań jakie macie co do tej sesji aby mieć lepszą orientację i móc dopasować sesję na ile się da pod te ramy

---

Edyta


- Oki, uruchomiłem sesję i panel. Na razie jest ta sama scenka na start co w rekrucie. Ale sprawdźcie i ewentualnie edytujcie/uzupełnijcie swoje profile w panelu
 
__________________
MG pomaga chętniej tym Graczom którzy radzą sobie sami

Jeśli czytasz jakąś moją sesję i uważasz, że to coś dla Ciebie to daj znać na pw, zobaczymy co da się zrobić

Ostatnio edytowane przez Pipboy79 : 30-05-2022 o 21:31. Powód: Info o uruchomieniu wątku sesyjnego.
Pipboy79 jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem