Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 26-07-2005, 20:27   #3
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Sayane
Yarot, czy to ma ciąg dalszy? Bo jesli tak to czekam z niecierpliwością. Nawet jesli zostało popełnione 'dawno i nie prawda' to może zrobisz ciąg dalszy ?Bo jest baaaardzo fajne
Jak widać z numerka pod spodem opowiadania i braku tekstu ciąg dalszy istnieje. Jak tylko będzie nadawał się do przeczytania przez Was, to go umieszczę. Dla Was zawsze!

[ Dodano: 2005-07-26, 20:30 ]
Cytat:
Napisał Rębajło
"Otworzył mi gospodarz, we własnoręcznie robionej kolczudze i z sarmackimi wąsami." - urzekło mnie to zdanie... Podobał mi sie poczatek ale po tym zdaniu po prostu opowiadanie stało sie jeszcze bardziej ciekawe Mościpanowie imc Yarot jest defensor patriae! Vivat! Gracko napisane, milo sie czyta, vivat! Polecam z całego serca!
A ja podzięki składam za tak zacne podbechtanie mojego wątpliwego talenta. Brać sarmacja c o prawda nie znajdzie tu wiele dla siebie, ale niechaj wie, że nieobce mi są szlacheckie mecyje, które umieszczę, jeśli ręka sprawna i umysł czysty będzie.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline