Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2005, 23:23   #11
Rębajło
 
Rębajło's Avatar
 
Reputacja: 1 Rębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetnyRębajło jest po prostu świetny
O zdrajca Radziwiłł z tego linka, skoro się ukrył! Aleć juz sie znalazł byk jeden! Czartowskie były to igraszki alem zbrojny w moc Bożą przemógł owe dyjabelsko-heretyckie sztuki! Skoro Matka Boża z nami to któż przeciwko nam?!
Ha! Ot co! *rzekł z fantazją wąsa całymi garścmi podkręcajac*

Zastanawiam się nad sesyją na forum w Dzikie Pola ale:
primo, nie wiem kto by prowadzil (ja w tym experiecji zadnej nie mam)
secudno, nie wiem ile person by biesiadowalo
tertio, nie wiem skad by Starosta scenariusz wzial, moze by poprowadzil jakis z podrecznika przykladowy?

Ale najwazniejsze jest to, ze nie wiem kto moze prowadzic, jest tu jakis Dzikopolowy Starosta?
 
__________________
Ze szlachtą, mości panowie, trzeba po ojcowsku, nie po dragońsku... Powiesz mu: "Panie bracie, a bądź łaskaw, a idź", rozczulisz go, na ojczyznę i sławę wspomniawszy, to ci dalej pójdzie niż dragon, który dla lafy służy. - Jan Onufry Zagłoba
Rębajło jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem