Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 29-07-2022, 19:50   #6
Nanatar
 
Nanatar's Avatar
 
Reputacja: 1 Nanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputacjęNanatar ma wspaniałą reputację
Cześć wszystkim. Ze swej strony jestem pewny, że będzie się grało dobrze, a dobra gra oznacza dobrą zabawę. Przypuszczam, że ci którzy przeczytali, nawet pobieżnie, podręcznik znają świat lepiej niż ja, z drugiej strony owa niewiedza nigdy nie przeszkadzała mi w śmiałej kreacji. Do tego wszystkich zachęcam.

Wyjaśniaczek dockowy z pewnością się przyda, ale nie liczcie, że Pollanin będzie zgodnie używał języka Franków, Iberów, czy Afrykańczyków. Daj link Keth, jeżeli już coś takiego powstało.

Yago jest szczupłym muskularnym mężczyzną, w innych czasach mógłby reklamować bieliznę. W sensie takie ciastko. Czuprynę tnie dość krótko, ciało zdobią mu egzotyczne tatuaże, opowiadające historie jego ludu często w sposób metaforyczny. Resztę poznacie podczas sesji w postach fabularnych, bo te są dla mnie meritum przygody. W wątku technicznym będę się pojawiał tylko kiedy będzie to potrzebne.
 
Nanatar jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem