Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 27-07-2005, 23:19   #8
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Hood
Jeśli wciąż wakat na graczy, to i ja mogę grać :P Tylko, że Warszawy nie znam i nie lubię :P Pomysłu na postać nie mam, więc o ile mi czegoś nie wciśniecie, to będę musiał włączyć swoje procesy emulacji myśli....
Ciężka sprawa Hood Na Warszawę nic nie poradzę - na razie tak musi być. Co do postaci, to daleki jestem od narzucania komukolwiek czegokolwiek. A co mogłoby być? Różdżkarz, robotnik, nauczyciel, dyplomowany księgowy, spawacz, krytyk teatralny, gazeciarz, emeryt, parkingowy, ech...można tak długo. Jednym słowem ktokolwiek. CHyba jednak bym poprosił o tą emulację
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline