Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2007, 17:37   #1
Mroku
 
Mroku's Avatar
 
Reputacja: 1 Mroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputacjęMroku ma wspaniałą reputację
[Warhammer 2ed.] Powrót Liczmistrza

„Jestem narzędziem zemsty, o której marzysz Heinrichu Kemmlerze. Jestem twym najgorętszym pragnieniem. Chcesz być potężny? Chcesz wreszcie zostać pomszczony?
Kemmler skłonił głowę i mocno zacisnął powieki Zjego gardła wyrwało się pojedyncze słowo.
- Tak
- Zatem powiem ci co musisz zrobić”


Witam!

Tak oto rozpoczyna się mini-kampania „Powrót Liczmistrza” którą mam zamiar poprowadzić na forum w realiach drugiej edycji Warhammera. Niedawno wróciłem z UK i mam ochotę trochę pomistrzować, a że swego czasu sam ukończyłem ze swoją drużyną powyższy scenariusz i nieźle się przy nim bawiłem, wydaje mi się że i Wy będziecie bawić się równie dobrze. Przyjmę 4-5 graczy na pierwszej profesji z jednym bonusowym rozwinięciem. Jeśli chodzi o mechanikę, będą to kostki przed monitorem.

Od graczy oczekuje regularnego odpisywania (raz na dwa dni, zwłaszcza że sam moge mieć małe przestoje), długich postów (no chyba że dialog) poszanowania zasad gramatyki i ortografii, oraz przynajmniej próby oddania myśli postaci. Liczę też, ze gracze będą się angażować - ile zaangażowania z ich strony, tyle z mojej. Nie chcę dopuścić do sytuacji w której ja będe tworzył posty na stronę worda, a gracz napisze mi dwie linijki tekstu. Jak Wy mnie, tak ja Wam.

Co do profesji, ze względu na charakter przygody preferowane bardziej wojownicze, choć jeśli ktoś będzie chciał zagrać dziwką czy kupcem nie będe robił problemu (znajdzie to jednak swoje odbicie w przygodzie). Ile potrwa rozegranie przygody trudno mi powiedzieć - podejrzewam że co najmniej do listopada/grudnia (choć oczywiście moźe się wydłużyć). I nie przesadzać ze statsami, w razie przepakowania postaci sam wylosuję współczynniki.


Karta postaci ma wyglądać następująco:

Cytat:
Imię:
Profesja:
Rasa:


Cechy główne

WW
US
K
Odp
Zr
Int
SW
Ogd

Cechy drugorzędne

A
Żyw
S
Wt
Sz
Mag
PO
PP

Umiejętności

Zdolności

Zbroja

Punkty zbroi

Uzbrojenie

Wyposażenie

Wygląd

Zachowanie

Historia
A więc w skrócie:

Limit graczy: 4-5
Do kiedy rekrutacja: jak się zbierze 4 to zaczynamy, ewentualnie później wprowadzę kolejnego gracza.
Zgłoszenia: na PW
Pytania: na PW albo tutaj.

Czekam na karty!
 

Ostatnio edytowane przez Mroku : 13-09-2007 o 17:40.
Mroku jest offline