Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-09-2007, 17:55   #34
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Cytat:
Napisał Kolmyr Zobacz post
Nie można nazwać prowadzenia sesji na podstawie serialu czy anime pomysłem bo w końcu ktoś przed nami już to wymyślił. Sam prowadzę sesję herosów i nie uważam tego za zły pomysł ale nie uważam żeby sesje nie telewizyjne były gorsze nudniejsze czy sztampowe. Dla mnie każda sesja na swój sposób jest oryginalna a to że zaczyna się w karczmie i że walczę w niej orkami nie świadczy o tym że jest taka sama jak pozostałe. Są zresztą sesje historyczne,
czy też osadzone w różnych oryginalnych światach. Wystarczy poszukać i wysłać ciekawe KP

Co do mojego udziału to rezygnuję bo uważam za niepoważne zrywanie i wznawianie rekrutacji kiedy się żywnie podoba. Poza tym w trakcie jej trwania odniosłem wrażenie że ją zlewasz a co za tym idzie graczy...
Problem w tym, że ciężko znależć jakąś dobrą sesję dla mnie. Jestem strasznie wybredny. I co jest złego w zrywaniu i wznawianiu rekrutacji? Aaaaaaa. Mam rozumieć, że w tym poscie czepiasz się moderatorów którzy zamykają i wznawiają tematy kiedy chcą. A o co ci chodzi z tym zlewaniem to nie wiem. Jeśli chodzi ci o olewanie to wypraszam sobie takie głupie stwierdzenia bez cienia dowodów. Nikogo na tym forum nie olałem , a olać temat jest fizycznie niemożliwe więc.... I jeszcze coś. Lhianann skrytykowała ten pomysł stwierdzajac, że to żałosne tworzyć sesję z gotowym światem, fabułą i postaciami. Czy to znaczy, ze równie żałośni są ludzie tworzący sesje w świecie D&D czy Warhammera? Przecież też tam są ustanowiony świat, realia czy postacie ( potwory itd.). Poza tym bez ciekawej historii wymyślonej przez MG to i realia serialu niewiele pomogą. . I na koniec mój standardowy tekst:
CZEKAM NA KP.
 

Ostatnio edytowane przez wojto16 : 24-09-2007 o 16:20.
wojto16 jest offline