Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-08-2022, 09:06   #1
Quantum
 
Quantum's Avatar
 
Reputacja: 1 Quantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputacjęQuantum ma wspaniałą reputację
[Komentarze] Wróg w Cieniach (WW cz.I)


Cześć wszystkim!

Tutaj, jak nazwa wskazuje, będziemy sobie komentować sesję i pisać o wszystkim, co z nią związane. Mam nadzieję, że wszyscy będziemy się dobrze i długo bawić.

Na początek wykaz dramatis personae tej kampanii:

Frederika Arneth, człowiek, żołnierz okrętowy. Postać Jenny.
Florian Averling, człowiek, akolita Shallyi. Postać Aro.
Otto "Szubienicznik" Kruger, człowiek, łowca nagród. Postać Rodrigueza.
Bardin, khazad, górnik. Postać Gladina.
Dagmar de Vrij, człowiek, szermierz. Postać Bellatrix.
Wolfgang Rothman, człowiek, złodziej. Postać Connora.


No i parę szczegółów technicznych:

- piszemy w trzeciej osobie czasu przeszłego, poprawną polszczyzną.
- dialogi od myślnika i kursywą. Myśli postaci albo w stylu angielskim (cudzysłów + kursywa), albo od tyldy.
- obrazki maksymalnie 500 pikseli, żeby nie rozwalać układu strony. Długie bloki tekstu rozbijajcie na akapity.
- mechanika po mojej stronie, ale można zaznaczać w komentarzach lub w poście w spojlerze, czy i jaki test próbujecie wykonać. Odpowiednie opisanie akcji, jakiś dobry pomysł itd. może dać jakieś bonusy do rzutów, dlatego warto dokładnie opisać, co się robi.
- nie używamy doca w sesji, jak ktoś chce robić dialogi, to we własnym zakresie.
- nie obowiązuje zasada jednego posta na turę dla graczy.
- czas na odpis to 4 dni dla graczy i 2 dla mnie.
- nieobecności zgłaszać. 2 nieusprawiedliwione i gracz wylatuje z sesji.
- długość odpisów jaka Wam pasuje, ale bez jednolinijkowych proszę. Nie wymagam głębi i historii na pięć stron za każdym razem, fajnie jeśli napiszecie więcej niż 'to ja go tnę'. Oczywiście post powinien kończyć się zrozumiałą dla mnie deklaracją, co postać chce robić.
- posty proszę z opcją [ JUSTUJ ] [ INDENT ] - [ /INDENT ] [/JUSTUJ ].
- co do światotworzenia, to można to robić w granicach rozsądku i ram świata, w których gramy.
- nie przewiduję przesadnego erotyzmu, ale mogą zdarzyć się mocniejsze momenty. Jeśli Wy będziecie tworzyć jakieś ero-treści na sesji, proszę o wrzucanie ich w spojler i otagowanie znaczkiem "18+".
- wszelkie problemy (jeśli jakieś wynikną), rozwiązujemy jak cywilizowani ludzie. Jeśli ktoś będzie psuł atmosferę, pożegna się z grą.
- punkty doświadczenia będę rozdawał co jakiś czas na PW, dzięki czemu będziecie mogli rozwijać postać.

To chyba tyle z technikaliów, jak coś pominąłem, albo zapomniałem, to pewnie dopiszę z czasem. Będę powoli brał się za posta wprowadzającego, który powinien pojawić się na forum dzisiaj po południu/wczesnym wieczorem. Będę też sobie jeszcze sprawdzał Waszą mechanikę i jakby coś nie grało, to będę uderzał na PW. Jakby już teraz były jakieś pytania odnośnie spraw technicznych czy sesyjnych, to możecie pytać.

Avatary w rameczkach sam wstawię Wam za moment do panelu.

Tymczasem można się już witać i rozmawiać
 
Quantum jest offline