Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 05-10-2022, 19:06   #8
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Stary magazyn w pobliżu Strefy Walki

Miłość miłością, a robota robotą. Otrzeźwiony tą jakże życiową dewizą Hwang wyciągnął z kieszeni czarnej kurtki tubkę organicznej pasty i podał ją Maryśce, a sam sięgnął po puszczonego w obieg przez Aidana skręta. Przygotowany z cieniutko pociętych kawałeczków celulozy, długo następnie namaczanych w mieszaninie chemicznych wzmacniaczy smaku, wkład papierosa według reklam do złudzenia przypominał oryginalny tytoń, który był praktycznie niedostępny dla niższych klas z powodu zaporowych cen. Hwang nie miał pojęcia jak smakuje prawdziwy organiczny tytoń, ale smakowa kompozycja skręta w zupełności mu wystarczała, by wydmuchując z płuc dym poczuć się prawdziwie dorosłym mężczyzną.

- Chciałem skoczyć pod Datapoola przy Jersey Downside, żeby zrzucić na Agenta dane tego fiksera i oryginalne zlecenie - powiedział oddając papieros Mandrigalowi - Ale jak chcecie, możemy się najpierw przejść pod ten hotel, a dopiero potem pod serwer. Mogę sprawdzić na społach, czy ktoś nie wrzucał spod tego adresu nagrań z imprez.

Nie czekając na przyzwolenie Aidana, a tym bardziej Anny, netrunner wrócił do zajmowanego przez siebie kąta hali i wyciągnął spod kawałka brezentu ukrytą tam niewielką walizeczkę, w której spoczywała druga po Kotce miłość życia Hwanga: Sắtvụn-101, oryginalny cyberdeck ze stajni Mekong Electronics sprowadzany do Stanów jedynie przez kilku największych importerów drogiej elektroniki z Pacifica Rim.

Hwang otworzył walizeczkę, umieścił w wyprofilowanej wyściółce wirtualne gogle i zabezpieczył nośnik biometrycznym zamkiem. Zaraz potem walizeczka zawisła na zatrzaskach sprytnie uszytej uprzęży na piersiach sieciarza, a on sam zajął się szukaniem zgubionego podczas wjazdu zakapiorów Streetmastera.

- Ma ktoś pożyczyć parę pestek? Został mi ostatni magazynek, miałem dokupić naboje, ale kasa poszła na Kibble.

Taka dodatkowa scenka. Hwang nosi cyberdeck w małej walizeczce na piersiach, żeby go mieć cały czas na oku; nie chce trzymać sprzętu w plecaku na grzbiecie, bo to ułatwia kradzież.

 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline