Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2007, 10:23   #5
Grey
 
Reputacja: 1 Grey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodze
Teoretycznie. Ale w ten sposob moznaby powiedziec, ze Syndicate I ma genialna grafike - bo mial gdy wychodzil. Z drugiej strony mam wrazenie ze i Yasiu i Eltharion naleza do mlodego pokolenia i stad ich opinia. Mi by do glowy nie przyszlo, by powiedziec ze w Thief III grafa kole mnie w oczy...

Gralem w Thiefa przez chwile, nie dlatego ze nie podobal mi sie, ale ze akurat zaczalem w pewnych szczegolnych okolicznosciach, ktore sie skonczyly i musialem przestac. A pozniej... no wlasnie, minely 2 lata, obiecuje sobie, ze wroce do tej gry i jakos nie bardzo. Czemu? Teoretycznie jest to nieliniowa gra. Ale bardzo teoretycznie, bo to wlasnie swiadomosc tego, ze bede musial zaczynac od poczatku i wykonywac misje, ktore wykonalem jakos mnie odstraszaja...
Co jest dziwne, bo w Thiefa II gralem wielokrotnie i z przyjemnoscia od poczatku. Zastanawiajace. Moze po prostu sam sie zmienilem.
Nie mniej, tak, gra jest swietna (cala seria), choc do moich ulubionych nalezy II (brak undeadow, ciekawy klimat z hammerytami). W trojce to co mialo urzekac to wolnosc chodzenia po miescie i dokonywania zlodziejskich przestepstw.
 
Grey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem