Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 16-09-2007, 15:47   #8
Oktawius
 
Oktawius's Avatar
 
Reputacja: 1 Oktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłośćOktawius ma wspaniałą przyszłość
-Panocki, my sie zatrzymywać nie będziemy. W łapę uzdę i szli na piechtę. Nóżki wam nie odpadną , a dla i naszych szlachetnych wierzochowców przyda sie odpoczynek. Wziął od Krasnoluda manierke
-Jeszcze mam jedną taką, stary człowiek pędził w wiosce, w którejś kiedyś swoja dupe trzymałem. Powiedział ze to najlepiej przełamuje pierwsze lody, a że okazja jest to i odkorkować można było. A Ty młodziaku nie kręć nosem i bierej w łapę manierkę i łyknij sobie na polepszenia ducha.
Słyszałem wiele o waszych trunkach Garothie, a próbować tego miałem tylko jeden raz, bo jak mi znano to pilnujecie swoich tajemnic bardziej niż dziewica cnoty... hahaha.
- Rubasznym śmiechem zakończył wypowiedź wciskając vodke dla młodego i ruszył z koniem do przodu
 
__________________
Wolę chodzić do studia niż na nie po prostu,
palić piątkę do południa niż mieć ją na kolokwium.

511409
Oktawius jest offline