Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2007, 15:51   #9
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
[quote=Smirtlex;96445]Powiem tak wojto16 jeśli dostaniesz jakieś KP to pisz w temaci żeby temat nie zamarł bo nie będzie chętnych QUOTE]

Powiem nie. Używaj opcji edytuj i nie pisz postu pod postem. I nie dyskutuj z obsługą. Są gorsi od brytyjskich kiboli kiedy ich wkurzysz. A co do twojej propozycji to wystarczy, ze policzysz ile osób zgłosiło się do sesji i wiesz ile kp otrzymałem. Powiem, że Irrlicht dostanie się do sesji na 100%. O reszcie zadecyduje jakość innych kp które otrzymam do piątku (mam nadzieję).

Mała aktualizacja.
W sesji nie będziecie musieli łączyć sie w drużynę. Będziecie mogli rywalizować ze sobą i walczyć. Można też oczywiście zawrzeć sojusz. Poza tym wiedzcie, że rasy mieszane są też możliwe. Poza tym wprowadzam też trzy dodatkowe profesje:
iluzjonista, bionik ( robot biologiczny wygladający jak człowiek. Ma średnie umiejętności gunnera. jego zaletą jest to, że może wczepiać sobie specjalne implanty dające mu niezwykłe zdolności), ninja.

Modedit
Ciekawe porównanie wojto :P
Cytat:
A co do twojej propozycji to wystarczy, ze policzysz ile osób zgłosiło się do sesji i wiesz ile kp otrzymałem.
Nie mam nic więcej do powiedzenia. Mimo beznadziejności szkół po kilku ostatnich reformach i ministrach oświaty, każdy do 10 raczej liczyć potrafi.
 

Ostatnio edytowane przez fleischman : 17-09-2007 o 21:43.
wojto16 jest offline