Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2007, 15:51   #9
wojto16

wojto16's Avatar

Reputacja: 142 wojto16 wkrótce będzie znanywojto16 wkrótce będzie znanywojto16 wkrótce będzie znanywojto16 wkrótce będzie znanywojto16 wkrótce będzie znanywojto16 wkrótce będzie znanywojto16 wkrótce będzie znanywojto16 wkrótce będzie znanywojto16 wkrótce będzie znanywojto16 wkrótce będzie znanywojto16 wkrótce będzie znany
[quote=Smirtlex;96445]Powiem tak wojto16 jeśli dostaniesz jakieś KP to pisz w temaci żeby temat nie zamarł bo nie będzie chętnych QUOTE]

Powiem nie. Używaj opcji edytuj i nie pisz postu pod postem. I nie dyskutuj z obsługą. Są gorsi od brytyjskich kiboli kiedy ich wkurzysz. A co do twojej propozycji to wystarczy, ze policzysz ile osób zgłosiło się do sesji i wiesz ile kp otrzymałem. Powiem, że Irrlicht dostanie się do sesji na 100%. O reszcie zadecyduje jakość innych kp które otrzymam do piątku (mam nadzieję).

Mała aktualizacja.
W sesji nie będziecie musieli łączyć sie w drużynę. Będziecie mogli rywalizować ze sobą i walczyć. Można też oczywiście zawrzeć sojusz. Poza tym wiedzcie, że rasy mieszane są też możliwe. Poza tym wprowadzam też trzy dodatkowe profesje:
iluzjonista, bionik ( robot biologiczny wygladający jak człowiek. Ma średnie umiejętności gunnera. jego zaletą jest to, że może wczepiać sobie specjalne implanty dające mu niezwykłe zdolności), ninja.

Modedit
Ciekawe porównanie wojto :P
Cytat:
A co do twojej propozycji to wystarczy, ze policzysz ile osób zgłosiło się do sesji i wiesz ile kp otrzymałem.
Nie mam nic więcej do powiedzenia. Mimo beznadziejności szkół po kilku ostatnich reformach i ministrach oświaty, każdy do 10 raczej liczyć potrafi.

Ostatnio edytowane przez fleischman : 17-09-2007 o 21:43.
wojto16 jest offline