Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2007, 16:00   #5
Grey
 
Reputacja: 1 Grey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodzeGrey jest na bardzo dobrej drodze
Poszukiwani 2-3 graczy w Warszawie

Skoro mozna szukac graczy z Poznania, to czemu nie z Wawy

Planuje kampanie Warhammera ed 2 (aczkolwiek byc moze to sie zmieni, na Ars Magica, z ktorym niedlugo bede sie zapoznawal)

Gracze: szukam dwoch lub trzech, powiedzmy minimalne minimum to 17 lat, ale preferowalbym raczej powyzej 20ki. Gornego pulapu nie ma

Mieszkam na Pradze Polnoc, ale nie upieram sie, ze sesja ma byc u mnie. Chyba najlepiej byloby rotowac miejsca sesji.
Nie moge obiecac regularnosci - niestety. Ale staralbym sie.
Sesje u mnie trwaja zwykle 4h, preferuje wieczor (w nocy zasypiam )

Mam chwilowo jedna graczke i dwoje zaklepanych od poznego listopada.

Warhammera prowadze w wersji mrocznej, czyli brud, smrod i wiatr zawsze w twarz. Staram sie zgrac postaci aby znaly sie (nie koniecznie wszystkie) przed przygoda i by te znajomosci mialy jakies dalsze reperkusje (watki pomiedzy graczami i pomiedzy graczami i NPCami).

Inne systemy wlasciwie prowadze podobnie, z pewnymi odchylami w rozne strony. Mam sporo doswiadczenia, aczkolwiek uwazam sie za przecietnego MG. Staram sie grac pod graczy, czyli tak, aby sesje sprawialy im przyjemnosc, jednakze uznaje zasade, ze zwyciestwo, ktore przychodzi z trudem smakuje lepiej.

P.S. Owszem, znam mnostwo graczy w Wawie, czesto bywam w Paradox Cafe, mekce erpegowcow, ale wiekszosc juz jest zaangazowana w sesje... a poza tym lubie nowe zawierac nowe znajomosci
 

Ostatnio edytowane przez Grey : 17-09-2007 o 16:04.
Grey jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem