Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 17-09-2007, 18:47   #1
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Totalus Absurdus (choć nie do końca)

Jest rok 1000 t.e. ( tamtej ery). Orki żądają równouprawnienia i praw do adopcji dzieci. Okrutny król nie przystaje na te warunki. W skrajnej rozpaczy orkowie zaczynają palić ziemie króla. Wreszcie dochodzi do starcia dwóch armii i dramatycznego pojedynku między ich generałami. Dochodzi w końcu do końca tej końcowej bitwy.

Sesja nie będzie miała nic wspólnego z tą historią.

Tak na serio jest rok jakiśtam gdzieśtam. Wszystkie rasy żyją w spokoju i harmonii. NIestety, dochodzi do wielu sporów w wyniku których wybucha kolejna już wojna. Imperium, elfy, orkowie i reszta tego tałatajstwa zaczyna się mordować. W tym świecie żyją jednak bohaterowie którzy mogą odmienić świat lub go zniszczyć. Co za różnica. Tymi bohaterami jesteście właśnie WY.


Zapraszam do mojej nowej sesji humorystyczno-absurdalnej. Mam nadzieję, że cienki wstęp was nie odstraszył. Jak was odstraszył to natychmiast wracajcie. Już jesteście? To dobrze. Jest to oczywiscie storytelling. Przyjmuję najlepsze kp. Wszystkie rasy i profesje są wam znane ze zwykłych rpg wiec nie ma sensu ich wymieniać. Kp powinno wyglądać tak:
Imię:
Płeć:
Wiek:
Wygląd:
Profesja:
Charakter:
Historia:
Potrzebuje od 4-5 graczy. Czekam do piątku. mam nadzieję jeszcze raz, że wstęp was nie odstraszył. obiecuję, że na sesji bedę pisał lepiej i absurd ograniczę do minimum.
 
wojto16 jest offline