Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 18-09-2007, 12:36   #24
Stalker
 
Reputacja: 1 Stalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodzeStalker jest na bardzo dobrej drodze
No z amunicją to rzeczywiście bywają problemy... Zależy od mistrza. Ale nigdy nie widziałem sensu w kożystaniu z pistoletów. Jedynym przydatnym pistoletem [w sumie raczej armatą ] dla mnie jest Desert Eagle- bo jako jedyny z broni krótkiej może zabić jednym strzałem (w łeb). Za to kocham takie bronie jak Berett któryśtam, co to mają 3 punkty przebicia i zadają obrażenia krytyczne... No cudo!!! Nawet na Juggernauta wystarczą 2-3 strzały przy dobrym oku.
No ale ja osobiście nie używałem jeszcze tej broni (używał kumpel z drużyny) i mimo, że widziałem jakie czyniła spustoszenie, ja wole moje 3 zestawiki, które opisałem wyżej. Są po prostu bardziej poręczne. A ja nie gram Terminatora, a raczej Shade'a...
 
__________________
Chciałeś dać swego Boga innym, choć tego nie chcieli.
Żyli w zgodzie, spokoju, swego Boga już mieli...
Stalker jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem