Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2023, 10:27   #2
Johan Watherman
Moderator
 
Johan Watherman's Avatar
 
Reputacja: 1 Johan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputacjęJohan Watherman ma wspaniałą reputację
Kurcze. Jakiś czas temu marudziłem, że pograłbym w jakieś high fantasy. Co prawda TES imho nie do końca wyceruje definicję ale i tak dobrze.
Dawno nie grałem też nie-docowo. Może warto sobie przypomnieć
Garść pytań (niektóre mogą wynikać z tego, że jeszcze systemu nie przejrzałem, inne są uzupełnieniem do systemu):
  1. Jak ma wyglądać doświadczenie postaci? Gramy młokosami, już trochę okrzepłymi poszukiwaczami przygód czy też w miarę zaawansowaną postacią w stylu weterana lub pełnoprawnego maga?
  2. Pytanie trochę zbędne bo jak przeczytam system to się wyjaśni, ale zadam wstępnie: jak wygląda kwestia łączenia magii z bronią oraz sens używania magii wspomagającej? 100% mag wsparcia jest sensowny?
  3. Dopuszczasz grę wyznawcą daedr? Albo przyzywaczem demonologiem?
  4. Jak rozwój postaci w trakcie sesji?
 
__________________
Otium sine litteris mors est et hominis vivi sepultura.
Johan Watherman jest offline