Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 13-01-2023, 20:48   #6
Ketharian
Dział Postapokalipsa
 
Ketharian's Avatar
 
Reputacja: 1 Ketharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputacjęKetharian ma wspaniałą reputację
Jako ciekawostkę zaznaczę, że to właśnie w Drugiej Erze położone zostały fundamenty pod późniejszy Thalmor. Czas Wojen Trzech Chorągwi to okres budowania tej organizacji przez królową Ayreen, władczynię Aldmerskiego Dominium - tak więc czysto technicznie istnieje możliwość zagrania agentką tej organizacji u zarania jej dziejów. Druga ciekawostka jest taka, że ledwie Thalmor powstał - jako aparat władzy wspierający ambitną władczynię - zaraz padł ofiarą czystek z powodu ekstremalnego rasizmu jego członków nie chcących zaakceptować zainicjowanej przez Ayrenn unii Dominium z królestwami khajitów oraz z leśnymi elfami z kontynentu.


Grek, przejrzałem materiały do UESRPG i znalazłem dodatek „The Scroll of Undead” poświęcony w całości nekromancji.

Johan, znalazłem też dodatek „The Scroll of Oblivion”, który poświęcono w całości przyznaniu istot Otchłani.


Gdyby ktoś nie chciał tracić czasu na szukanie podręczników, może skorzystać z zbioru udostępnionego przeze mnie na Google Disc, link poniżej:

https://drive.google.com/drive/folde...khlvCs-7PYYNU6
 
__________________
Królestwo i pół księżniczki za MG gotowego poprowadzić Degenesis!
Ketharian jest offline