Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2007, 20:29   #1
Delaraan
 
Delaraan's Avatar
 
Reputacja: 54 Delaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodze
[storytelling] Star Wars: W pułapce.

Vendaxa, okolice bazy Konfederacji Niezależnych Systemów, 20 minut po Rozkazie 66.

Przez krótką chwilę widać było kilka postaci przebiegających skrawek łąki, by dostać się w gęste krzewy. Kilkanaście sekund później, w powietrzu śmignęły trzy śmigacze rozpoznawcze 109 Dywizji Bojowej.
-Ażeby was zaraza zjadła razem z pancerzami!-zaczął odgrażać się jeden z uciekinierów, lecz drugi powstrzymał go ruchem ręki.-Nie czas na jałowe dyskusje. Widzicie?-mężczyzna wskazał ręką oddział komandosów-klonów maszerujący w stronę dżungli.-Już o nas wiedzą. Jeśli nie zdołamy się niepostrzeżenie wkraść do miasta i ukraść jakiegoś transportera to po nas. Walki o miasto już się skończyły więc będzie trudniej. Nienawidzę tej planety!-dodał, słysząc w oddali ryk Acklaya.-Taka...brutalna.

***********************

Witam na mojej rekrutacji do sesji osadzonej w świecie Star Wars, dokładniej pod koniec Wojen Klonów. Poszukuję od 4 do 6 graczy, którzy wcielą się w role ocalałych po rozkazie 66, uciekinierzy muszą wydostać się z powierzchni planety i skontaktować z innymi ocalałymi. Wolałbym , by nie wszyscy gracze byli jedi. Potrzebuję też pilota/mechanika, technika (rozbrajanie pułapek, otwieranie drzwi) itp. Można także wcielić się w rolę szturmowca-dezertera. Wszystko zależy od was. Jeśli chodzi o system, będzie to zwykły storytelling, a jeśli o ilość postów to wystarczy jeden na 2 dni. Co do ras to nie mam zahamowań, może być praktycznie każda (z sympatyków republiki oczywiście).

Wzór KP:

Imię:
Rasa:
Profesja:
Wygląd:
Historia: (w miarę rozbudowana)
Ekwipunek:
Umiejętności: (nie w mocy, maksymalnie 8-9)
Filozofia mocy: (tylko dla jedi, Rodzaje filozofii: Aury ( szybsze ataki, większa koncentracja, szybsze bieganie, wyższe skoki itp.); Leczenie (wiadomo); Władza nad umysłem (naginanie do swej woli, przesyłanie myśli, czytanie w myślach); Ciemna moc (duszenie, błyskawica mocy, zadawanie ran itp.) WYBRAĆ 2 FILOZOFIE!
Sztuka walki mieczem: (tylko dla jedi) http://www.ossus.pl/biblioteka/Formy..._%C5%9Bwietlne

Rekrutacja zakończy się w ciągu 2 tygodni, może krócej.

Przydatna skarbnica o Star wars:
http://www.ossus.pl (to nie reklama)
 

Ostatnio edytowane przez Delaraan : 19-09-2007 o 20:31.
Delaraan jest offline