Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 19-09-2007, 23:04   #13
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
A ja myślę, że miał na myśli upośledzone postacie, bo mało rodzajów umiejętności do wybrania i nie można ich rozwijać. Niech się kolega Grey wypowie i rozwieje wątpliwości.

A teraz:

Moje sugestie dotyczące waszych KP (spokojnie to tylko konstruktywna krytyka):

Darkan.
Literówki do poprawy. Ja Cię nie chcę jak masz tak pisać na sesji. Pozatym za mało w historii. I nie wypuścili by niezrównowarzonego kolesia na tak ważną ekspedycję. Więc ten były ochroniarz i bójki tu nie pasują. Karta zrobiona po łebkach i na szybko.

bushido.
Ojca by nie wyrzucili z Krypty. Boją się panicznie otwierać drzwi schronu. Prędzej by go stracili. Oficjalnie nie pozwoliliby na takie traktowanie matki, ale nieoficjalnie. Oglądałeś Dogville z Nicole Kidman? Dobry pomysł. Czy matka popełnila samobójstwo? Czekam na PW.

McQsownik
Powiedzmy, że do imienia i nazwiska postaci się nie przyczepię, bo USA to kosmopolityczne państwo. Mutacje nie wchodzą w grę. Chcesz nadać postaci charakteru to daj jej jakieś blizny od kwasu czy co. I najważniejsze. Ty się urodziłeś w Krypcie. Nie znasz świata sprzed wojny. I może więcej o motywacji, dlaczego ruszasz na ekspedycję. Tak jeszcze ze 2 zdania.

Panowie, KP poprawić proszę, według moich sugestii. Możecie też dorzucić coś od siebie. Ja się naprawdę nie czepiam, wiem, że niektóre to są tylko zmiany kosmetyczne ale taki już jestem.
 
__________________
Arkham Radio
nonickname jest offline