Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2007, 09:14   #18
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
Jeżeli mogę coś zasugerować. Potrzebujecie na pewno w drużynie naukowca. Może on tez pełnić rolę lekarza. A więc skille to doctor, first aid i sience. Osoba ta na pewno okaże się nieoceniona przy sporządzaniu raportów. I ma duże szanse na dostanie się na sesję.
Chętnie zobaczę też tropiciela. Outdoorsman i Traps.
Postaci jest coraz więcej, mam swoje typy i może rekrutacja niedługo się zakończy.
Pisałem, że możecie być wszyscy najemnikami, ale na pewno znaleźli by się w drużynie najemników sanitariusz, tropiciel i ktos od sprzetu. A na razie nie mamy podstawy jaką jest lekarz(no nie musi miec doctor, ale bez first aid?!) i tropiciel (aż szkoda mi komentować. Kto wam żarcie upoluje jak się skończy? Kto wam znajdzie wodę na pustyni?).
 
__________________
Arkham Radio

Ostatnio edytowane przez nonickname : 20-09-2007 o 14:39.
nonickname jest offline