Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2007, 18:39   #101
Prabar_Hellimin
 
Reputacja: 1 Prabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znanyPrabar_Hellimin wkrótce będzie znany
Marcellus zdawał się mówić prawdę o rozległych znajomościach, które faktycznie łatwo nabywał. O! nawet przed chwilą, jakiś gnom, na pytanie, o podpalaczy stanicy, opisał te osoby (i te opisy niezwykle pasowały do jego rozmówców), wskazał kierunek i... ach tak! teraz sobie przypomniał, że gnom, dał mu też małą przesyłkę dla nich, gdyby przypadkiem ich napotkał. Bard wyciągnął rękę z zawiniętą w materiał małą skrzyneczką drewnianą, w stronę Avaganisa.
-Proszę, właśnie mi się przypomniało, że gnom, który wskazał mi, w którą stronę udali się podpalacze, kazał mi, abym przekazał to, gdy ich napotkam - powiedział Marcellus, przekonany, że rozmówcy faktycznie są podpalaczami.
 
__________________
Zasadniczo chciałbym przeprosić za tę manierę, jeśli kogoś ona razi w oczy... ;P
Prabar_Hellimin jest offline