Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2007, 21:07   #23
nonickname
 
nonickname's Avatar
 
Reputacja: 1 nonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputacjęnonickname ma wspaniałą reputację
Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
No dobrze, zapomniałam jeszcze o projekcie badawczym "naszej" krypty. Jednak ja jako MG bym nie uznała specjalnego znawstwa w dziedzinie tropienia osobie wyszkolonej na programie interaktywnym. Zobaczymy jak to się później rozwiąże w sesji.
Może masz trochę racji. Nie można grać tropicielem. Niestety w związku z tym sesja będzie krótka bo bez tropiciela szybko zginiecie.
Żartowałem. Tak masz rację może to jest średnio dobre rozwiązanie, ale tropiciel jest po prostu potrzebny w drużynie. A z pewnych względów nie wpuszczam na sesję powierzchniowców, a więc ludzi(ghuli) mogących dobrze się znać na tropieniu. To ma po prostu znaczenie dla fabuły. Poza tym RPG to ma być zabawa i można przymykać oko na niektóre szczegóły. A ja na ten szczegół nie przymkniemy oka to się nie pobawimy zbyt długo. To nie komputerowy Fallout, gdzie bez wody można dymać tygodniami przez pustynię.

Cytat:
Napisał rudaad Zobacz post
Poztym odnośnie twojego prowadzenia sesji, od razu uderzyła mnie ortografia na marnym poziomie, ale chyba już się wprawiłeś w pisaniu od tamtego czasu ? :>
No tak. Więc jestem świeżo po napisaniu dyplomu i poprawiałem masę swoich błędów. Poza tym to forum ma fajną opcję i sprawdza błędy (za to właśnie kocham LI). Lubię Graczy mających wymagania wobec MG, a nie traktujących ich jak bożyszcze bo robią łaskę i rekrutują na sesję. Ale na przyszłość uważaj na swoje literówki. Zwłaszcza w postach gdzie piszesz, iż ktoś posługuje się ortografią na marnym poziomie.
Więc nie bój się nie napiszę na pewno na sesji: rzułf

A co do Lhi to owszem MIELIŚMY mistrzować, ale nie potrafiła wygospodarować czasu i ja też. Zresztą dlatego sesja padła. Teraz nie przewiduję, aby padła. Przynajmniej do Marca 2008, kiedy to pojawi się na świecie moje drugie dziecko. Wtedy na pewno zrobię sobie wolne, bo muszę przecież spać.
 
__________________
Arkham Radio
nonickname jest offline