Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2007, 21:03   #104
Discordia
 
Discordia's Avatar
 
Reputacja: 1 Discordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodzeDiscordia jest na bardzo dobrej drodze
Imbriel powoli odwróciła głowę gdy Avaganis wręczał jej pudełko. Wymalowane powieki zmrużyły się w wąskie szparki, twarz ściągnęła się w grymasie wściekłości. Prychnęła jak rozwścieczona kotka, ale wzięła pudełko do rąk.
Delikatne drewno pod miękkim materiałem było jasne i kunsztownie obrobione. Elfka odsunęła tkaninę. I spojrzała na mężczyzn u stóp jej konia w momencie kiedy Avaganis walnął pięścią Marcellusa. Pokręciła głową z rezygnacją "Jak dzieci." Na twarz wypłynął jej wyrozumiały uśmiech.
Kiedy Tyre wrócił z koniem spojrzała na niego wymownie.
- Oczywiście, że szukamy podpalaczy. Po co inaczej mielibyśmy kręcić się w pobliżu miasta.- Spojrzała w niebo i dla podkreślenia swoich słów, pokręciła głową z politowaniem.- A to pudełko może nam coś niecoś o nich powiedzieć.- Jej wzrok spoczął podejrzliwie na jego twarzy.- W zasadzie to powinniśmy cię przesłuchać, bardzie.
- Jest na prawdę śliczne.- Zamruczała do siebie czule gładząc wieczko.- Ciekawe co ma w środku?- Uśmiechnęła się jak dziecko dostające prezent.- Niespodziankę dla mnie.- Wypowiedziała te słowa ledwo słyszalnym szeptem i delikatnie otworzyła szkatułkę.
 
__________________
Discordia (łac. niezgoda) - bogini zamętu, niezgody i chaosu.

P.S. Ja tylko wykonuję swój zawód. Di.
Discordia jest offline