Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 20-09-2007, 23:48   #27
behemot
 
behemot's Avatar
 
Reputacja: 1 behemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwubehemot jest godny podziwu
A co tam nie ma co robić szopki i moge spokojnei powiedzieć kto gra:
7 śmiałków:
Junior ; Idrith ; Nalavara ; Lirymoor ; Frostqueen ; kszyk ; Paul
Gratuluje!

Zadanie na dziś:
1. Dopracować to co ma się jeszcze do dopracowania.
2. Sporządzić krótki tekst zawierający:
- opis wyglądu
- opsi typu (co robi gdzie bywa)
- historia w punktach (gdzie był co robił, mozna pewne rzeczy utajnić)
3. Wiązać swoje postacie, cel jest taki aby każdy znał każdego wiem że to trudne, ale znajomosci nie musza być silne, przynajmniej z dwoma osobami relacje musza byc silne i przyjazne. Moga być nieco przypadkowe, np Zakonnik przebywał na Ungavorox gdzie spotkał pewnego futrzaka... Mozecie się nie lubic (ale nie nienawidzieć)
4. Jeśli ktoś nie wysłał mi swoich preferencji (jakie rpg lubie) to niech to zrobi.

Tymczasem ja:
1. Spróbuje rozszyfrować system zakłądania przygody na LI, może uda mi się wycyganić coś specjalnego od administracji.
2. Poczytam wasze karty jeszcze kilka razy i powyciągam tych wszystkich wrogów i powplatam to w scenariusz.
3. Napisze coś o LiHalanach (rys świata)

Jak widzicie trochę potrwa zanim gra właściwa ruszy, ale jak pisałem w pierwszym poście to będzie spokojna gra. Bez pośpiechu, to zabawa.
Zatem życze miłej zabawy.

***
Jest temat Gasnące Słońca
 

Ostatnio edytowane przez behemot : 21-09-2007 o 00:06.
behemot jest offline