Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2007, 11:02   #26
Judeau
 
Judeau's Avatar
 
Reputacja: 1 Judeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znanyJudeau wkrótce będzie znany
Witojcie

Zastanawiam nad przyjęciem roli naukowca, jednak zanim się zdecyduje, mam pytania...

Po pierwsze, nonickname, wyjaw proszę, co ile -planujesz- wrzucać posta... bo jest różnica czy "codziennie, czasem co 2 dni, czasem 2xdziennie" czy "co tydzień, czasem co 2 dni"
Po drugie kwestionuję zasadność wydzielania First Aida z umiejętności Medic. Tak, wiem, że tak było w oryginale, ale w oryginale wędrowało się też przez tydzień po pustyni o suchej mordzie. Powiedz proszę, czym różnią się te umiejętności i czemu doświadczony lekarz nie jest w stanie udzielić pierwszej pomocy.
Trzecia sprawa, jak maja wyglądać te raporty, gdzie mają być pisane? Równolegle z rozgrywką, tak jakby nieco oddzielone czy w normalnym poście w sesji, razem z opisem zadania i uczuć?

I jakby co, to miałbyś we mnie biologa, mhm. I mógłbym robić załączniki biologiczne do raportów, mógłbym, mhm.
 
__________________
"To bez znaczenia, czy wygrasz, czy przegrasz, tak długo jak będzie to WYGLĄDAŁO naprawde fajnie"- Kpt. Scundrel. OotS
Judeau jest offline