Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2007, 17:14   #107
Marcellus
 
Reputacja: 1 Marcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemuMarcellus to imię znane każdemu
"Natretny grajek" spojrzal ze smutkiem na Avaganisa.
Jak widze nie ma innego wyjscia. Wyraznie Panie dajesz mi do zrozumienia iz nie podoba ci sie moja kompanija. Wiec zagrajmy w mala gre. Widzisz ja mam slabosc do hazardu. Marcellus wyciagnal dosc ciezko wygladajacom sakiewkem i pomachal ja lekko.
Jesli ja wygram, oddam ci ta sakwe i nie bede juz wiecej Cie niepokoil.Ale jesli wygram ja to pozwolisz mi dolaczyc sie do was.
Bard usmiechnal sie szczerze.
Jako ze jestes wojownikiem, niezbyt uczciwe bylo by z mojej strony wyzwanie cie na pojedynek muzyczny. Zrobimy zatem cos bardziej zwiazanego z twa profesja. Otoz zadasz Panie we mnie jeden cios. Jesli zdolam go uniknac lub zparowac, to ja wygrywam. W drugim wypadku to wy wygrywacie Panie.
 
Marcellus jest offline