Wątek: Niemy Krzyk
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 02-08-2005, 22:42   #3
Yarot
 
Yarot's Avatar
 
Reputacja: 1 Yarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnieYarot jest jak niezastąpione światło przewodnie
Cytat:
Napisał Bies
Przepraszam ale w moim openingu jest poniedziałek południe i wróciłem własnie do mieszkania... troche jestem w kropce bo nie wiem co napisać. Której wersji mam się trzymać ?
Zgadza się. Jest środa rano jako początek, gdyż jest to dzień - wiadomo czego, to też było w openingu. I to jest początek przygody. Zatem od tego dnia rusza "czas przygody".
Do wszystkich zatem - punktem startu jest środa ranek. Teraz decydujecie, co będziecie robić. Czy będzie to dzień jak co dzień, czy może jednak zrobicie coś innego. Opening mówi o tym, co się działo przed ową środą i trzeba to przyjąć jako historię wstępną. Tu i teraz właśnie trwa. Zatem ruszajcie. Jeśli wkradł się nieporządek to przepraszam, ale myślałem, że jest to dość czytelne. Widocznie jeszcze nie mam odpowiednich nawyków. Ale teraz już chyba wszystko jasne.

[ Dodano: 2005-08-02, 22:49 ]
Cytat:
Napisał Bies
Przepraszam ale w moim openingu jest poniedziałek południe i wróciłem własnie do mieszkania... troche jestem w kropce bo nie wiem co napisać. Której wersji mam się trzymać ?
Dokładnie tak. Wszystko w porządku, w końcu jesteś normalnym obywatelem, z własnym życiem i zmartwieniami.
 
__________________
...and the Dead shall walk the Earth once more
_. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : .__. : ! : ._
Yarot jest offline