Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 21-09-2007, 18:33   #1
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
[komentarze] DELIRIUM

Witam serdecznie Graczy DELIRIUM!

Dla formalności przypomnę skład:
MigdaelETher - Macha Komarenko z Malkavian
Fanael - Andrzej Deresz z Ventrue
Hael - Jacek (Brian) Borowicz z Gangreli
Kutak - Robert Aligarii z Ventrue
Mataichi - Karol Lipiński z Nosferatu


Pierwszy post już jest, wiec zapraszam do pisania. Kilka uwag:

- Tradycyjnie piszemy w 3 os.

- Piszemy poprawnie, używając polskich znaków!

- Prosiłabym, żebyście w pierwszym poście opisali wygląd swoich bohaterów.

- Teraz możecie sobie trochę pogadać i poznać się nawzajem. Ja kolejnego posta wstawię w przyszłą sobotę (wypadałoby w piątek, ale może mnie nie być). Piszemy conajmniej jeden post na tydzień!

- Co do ilości postów nie chcę Was ograniczać, pamiętajcie jednak, by w interakcjach między Wami dawać wszystkim możliwość zareagowania (żeby nie było sytuacji, że 2 osoby mają już po pięć postów i tym samym pogoniły do przodu akcję, a inni wciąż nic nie napisali).

- To jest storytelling, wiec możecie również operować tłem sesji o ile nie będzie to miało wpływu na samą fabułę.

- Tak jak pisałam w rekrucie, macie za każdym razem mniej więcej tydzień na odpisywanie. Jeśli ktoś miałby się nie wyrobić w terminie, proszę mnie wcześniej uprzedzić, bo konsekwencje tego mogą być niemiłe dla postaci.

- Użycie dyscypliny zgłaszacie mi na PW lub zaznaczacie w nawiasie w poście, np: "Ruszył przed siebie z nadludzką szybkością (Akceleracja)". Dobrze jednak, żebyscie ustalali ze mną działanie Waszych zdolności.

Na tą chwilę to wszystko, co przychodzi mi do głowy, a więc… bawcie się dobrze!

P.S. Fotki macie wstawione. Jabyście chcieli coś zmieniać, to wysokość ma być 250, zaś szerokość nie powinna przekroczyć 200.
 
__________________
Konto zawieszone.

Ostatnio edytowane przez Mira : 05-10-2007 o 20:44.
Mira jest offline