Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2007, 13:58   #8
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Aigel i Dankao
W końcu ruszyliście szukać apteki. Wprawdzie nigdy wcześniej tu nie byliście, ale Aigel przypomniał sobie, że jego ojciec czasami tu bywał i opowiadał mu o mieście. Dzięki dobrej pamięci przypomniał sobie gdzie leżała apteka w opowieściach ojca. Kiedy doszliście do niej okazało się, że jest zamknięta. Gdzieś w oddali rozległa się syrena radiowozu strażników. Pewnie jacyś bandyci napadli na bank czy coś w tym stylu. Jednak policyjną syrenę zagłuszył wrzask z pobliskiego zaułka. Inni ludzie i nieludzie na ulicy nie usłyszeli tego albo tylko udawali, że nie usłyszeli.

John Tails
Szedłeś do stacji metra starając się nie zwracać na siebie uwagi. Kiedy doszedłeś do schodów zza budynku obok wyszedł gruby strażnik. Za pasem miał służbowy pistolet.
- Stać - krzyknął.
Widocznie strażnicy przeszukiwali całą okolicę i przeszukiwali każdego przechodnia który tu się kręcił. Stałeś tuż obok zejścia na stację, a strażnik podchodził coraz bliżej.

Chyn
Udało ci się wejść do szybu wentylacyjnego. Kiedy przechodziłaś nad jedną z kratek zauważyłaś na dole kilku urzędników idących korytarzem którzy rozmawiali ze sobą.
- Faza 1 zakończona. Jeżeli Thornton wykona swoją część roboty rozpoczniemy fazę drugą.
Dalsza rozmowa cię nie interesowała. Przeszłaś szybko przez szyb i doszłaś wreszcie do końca. Kiedy wypchnęłaś kratkę i zeskoczyłaś na dół okazało się, że trafiłaś do magazynu pełnego różnorodnych arkuszy. Schowałaś się za biurkiem kiedy przyszedł strażnik. Zauważył brak kratki wentylacyjnej. Drzwi były za jego plecami.

Justicar
"Tak, tak to ja, dobra kogo mam zabić? Może tym razem coś subtelniejszego?"
- Tym razem zadanie będzie banalnie proste. Musisz zlikwidować pewną grupę terrorystów która ma kryjówkę w starym magazynie poduszek który znajduje się w dzielnicy Rockport i odzyskać wszystkie materiały które ukradli. Możesz skorzystać z taksówki jak nie będziesz wiedział jak tam dotrzeć. A to tak na początek.
Powiedziawszy to wręczył ci 100 kredytów.
 

Ostatnio edytowane przez wojto16 : 19-04-2008 o 14:12.
wojto16 jest offline