Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2007, 14:01   #110
Zafrire
 
Zafrire's Avatar
 
Reputacja: 1 Zafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znanyZafrire wkrótce będzie znany
- Chcesz to chodź mi to obojętne tak szczerze, a od tego jednego ciosu zginąłbyś, gdybym tylko chciał już by Cię tu nie było - vaganis spojrzał z góry na Marcellusa - nie uważaj mnie za jakiegoś rycerza z zasadami, ja gdybym chciał żebyś zginął teraz najpierw bym Cię stratował a później dobił. Dla mnie liczy się skuteczność - kiedy skończył mówić Imbrielich uciszyła i zapytała czy chcą wiedzieć co było w szkatułce- wątku żeński nie uciszaj mnie z tego co wiem nasza drużyna nie ma przywódcy czyli mogę mówić ile chce, a Ty się już nie podlizuj wiele Ci to nie da - Avaganis podjechał do Imbriel i obejrzał zawartość szkatułki - nie czytaj tego na głos, magia to nie coś co mnie raduje. Możemy już jechać z tego co wiem mamy coś do zrobienia, a ja już chętnie bym to załatwił.
 
__________________
Irokez lub glaca to powód do dumy...
Zafrire jest offline