Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 22-09-2007, 21:55   #3
traveller
 
traveller's Avatar
 
Reputacja: 1 traveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputacjętraveller ma wspaniałą reputację
No właśnie na tym pytaniu zaczynają się pierwsze schodki. KP na pewno byłoby dość niecodzienne zwłaszcza, że ciężko zaskoczyć czymś o czym się już wszystko wie. Próbka jakiegoś pisania, która udowodni że jesteście nie tylko obeznani z tematem ale także to, że potraficie "wejść w postać" byłaby na miejscu. Poza tym nawet osoby, które nie będą brały udziału w sesji - mile widziane są pomysły(kierowane do mnie na PW) na sytuacje w których można postawić bohaterów bo mimo, że mój wypaczony umysł posiada dość specyficzne poczucie humoru to jednak w tym przypadku dobrze jest słuchać głosów także innych fanów. Zdaję sobie sprawę, że ta sesja to pewnie jeden z najbardziej szalonych pomysłów na tym forum no ale jakoś nie mogłem się oprzeć.
 
__________________
"Tak, zabiłem Rzepę." - Col Frost 26.11.2021
Even a stoped clock is right twice a day
traveller jest offline