Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2007, 16:59   #8
Yen
 
Reputacja: 1 Yen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodze
No jasne. Oczywiście. Czy ci cholerni idioci choć raz nie mogą bez słowa przyjąć propozycję, gdy proponuje się im coś naprawdę szczerze? Tak dawno nie zarabiałam uczciwie, a tu proszę, od razu trudności!
Coś w jej żołądku ścisnęło się nieprzyjemnie i skręciło. Ale, jak zwykle, interesy stawiała na piedestale. Jej uśmiech nawet nie drgnął, ani jedna rzęsa nie zadrżała. Może jedynie iskry w oczach nieco stwardniały, wyostrzyły się w migotliwym blasku świecy.
- Cała racja leży po pańskiej stronie – przyznała pokornie – Nie spodziewam się, ani nigdy nie spodziewałam, że klient zaufa mi bezinteresownie. Nazywam się Jadarit Ane Leraje. Rzeczywiście, zdarzało mi się pracować dla wielu różnych osób, jednak zawsze interes pracodawcy jest dla mnie najważniejszy. Gwarantuję. W tych okolicach nie znajdziecie wielu godnych zaufania ludzi gotowych służyć poradą, a nie, dajmy na to, nożem w płucach. Oczywiście, decyzja należy do was. Wymiana jest prosta. Przewodnik za… drobną opłatę. Czy wydaje się szanownym panom, ze gdybym zamierzała was po prostu okraść, bezceremonialnie przysiadałabym się do waszego stolika? I wydawała własne pieniądze na piwo?
 
__________________
Tyger! Tyger! burning bright
In the forests of the night
What immortal hand or eye
Could frame thy fearful symmetry?
Yen jest offline