Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2007, 16:03   #3
Lhianann
 
Lhianann's Avatar
 
Reputacja: 1 Lhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputacjęLhianann ma wspaniałą reputację
Hymm, ja sie wypowiem z drugiej strony barykady, jako kobieta grająca w rpg-i.
Mam chyba to szczęście, że mnie i mojego lubego połączyło między innymi to, że oboje gramy w rpg-i.
Niby się mówi, że związki między rpg-owcami nie wychodzą,ale to brednie.
Mamy mimo wszystko na tym podłożu kilka konfliktów,między innymi inne swoje naj systemy, to że preferujemy inne style grania czy prowadzenia,ale to chyba normalne...

Ostatnio tematem wałkowania, bo oboje mamy różne podejścia, jest Legenda Pięciu Kręgów i istnienie ukochanego przez niego klanu Pająka z Daigotsu na czele ,dla jakiego ja w Rokuganie nie widzę miejsca...;p
Nie wiem, czy dobrze by mi było z kimś,kto nie potrafiłby zrozumieć i podzielić ze mną mej fascynacji rpg-ami...

A w ramach małego oftopa, witaj , Nonicku na LI,takich osób jak ty sie nie zapomina, milo mi , że zawitałeś w te progi...
 
__________________
Whenever I'm alone with you
You make me feel like I'm home again
Dear diary I'm here to stay

Ostatnio edytowane przez Lhianann : 24-09-2007 o 10:16. Powód: Powód Edycji: szlajeca klawiatura nie wrzucajca niektorych znakow + szwankujca spacja...
Lhianann jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem