Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2007, 17:39   #10
Yen
 
Reputacja: 1 Yen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodzeYen jest na bardzo dobrej drodze
- Nie należę do tchórzy – odpowiedziała, delikatnie mrużąc oczy. Coś w niej zabrzęczało niebezpiecznie, szarpnęło wnętrzem. Ale zachowała spokój – I, jak już mówiłam, złodzieje mają wiele mniej zajmujących sposobów, by okradać swoje ofiary. Ale, jak trafnie stwierdziłeś, panie, pomińmy ten temat, niegodny… praworządnych obywateli. Pytasz o ewentualnych kłopotach, które mogą spotkać was na trasie, tak? Hm…
Zastanawiała się chwilę. Oczywiście, wskazanie kilku leśnych szlaków nie stanowi żadnego problemu. Choć trzeba przyznać, że w dzisiejszych czasach bezpieczeństwo jest względne wszędzie, nawet tam. A z doświadczenia wiedziała, że cholerni pracodawcy zawsze irytują się nawet drobnymi draśnięciami. I zapłata diametralnie spada.
Więc dobrze.
- W razie kłopotów – powiedziała w końcu, prostując się na krześle – Mogę służyć swoją pomocą. Proszę bez półuśmieszków, panie. Może i wyglądam na drobną, ale umiem się bronić. Chociaż to tak naprawdę nieważne. Niektóre sprawy można załatwić bez wyciągania oręża, bez przelewu krwi, a, jak już mówiłam, pracowałam u wielu różnych ludzi. Znam tamte strony i ich bywalców.
Wzrok nieznajomego siedzącego na uboczu drapał jej kark nieznośnym dreszczem. Trzeba się będzie tym zająć, pomyślała z rozdrażnieniem. Ale najpierw interesy.
 
__________________
Tyger! Tyger! burning bright
In the forests of the night
What immortal hand or eye
Could frame thy fearful symmetry?
Yen jest offline