Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 23-09-2007, 20:37   #14
wojto16
 
wojto16's Avatar
 
Reputacja: 1 wojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumnywojto16 ma z czego być dumny
Chyn
Strażnik spojrzał na ciebie nieprzytomnym wzrokiem i zapytał:
- Co pani tu robi? To jest strefa tylko dla pracowników.
Wtedy ujrzał twoje kocie oczy. Widocznie od razu sobie cos skojarzył, ponieważ szybkim ruchem wyciągnął broń i wycelował w twoim kierunku.
- Nie ruszaj się potworze. Jeden niewłaściwy ruch i rozwalę ci łeb.
Celując do ciebie cały czas podszedł do ciebie i wyciągnął kajdanki z zamiarem skucia cię i zaprowadzenia do więzienia.

Justicar

"He, he... jakieś dodatkowe informacje? Może jeszcze kufelek piwa na zachętę? No dobra, zgoda już zabieram się do roboty. A kim są ci terroryści?"

- Ci terroryści nie są elfami. To ludzie którzy mają coś za złe zarządowi miasta. Ostatnio dokonali tutaj kilku zamachów które osłabiły naszą korporację. Stanowią zagrożenie dla wszystkich mieszkańców dlatego postanowiliśmy cię wynająć żebyś uporał się z nimi szybko i bez rozgłosu opinii publicznej na temat metod strażników. Teraz najlepiej zajmij się tą misją.
Kiedy ja wykonasz skontaktuj się ze mną. Nazywam się Thornton. James Thornton.

Dark'an i Aigel

Kiedy wbiegliście do zaułka ujrzeliście dość zaskakujący dla was widok. W zaułku nikogo nie było. Stał tam tylko jakiś magnetofon.
- Czemu wszyscy dają się nabrać na ten stary numer z krzykiem nagranym na magnetofon? - usłyszeliście glos dochodzący z cienia tuz obok magnetofonu.
Z cienia wyszedł wysoki mężczyzna w czarnym kostiumie i maska na twarzy. Świecące na fioletowo oczy nadawały mu nieco demonicznego wyglądu. Za pasem miał dwa sztylety i dwa pistolety.
- Aigel Arasaw i Dankao Zelo znany też jako Dark'an. Miło mi panów poznać. Nazywać mnie możecie Shadow.

John Tails

"W czym mogę pomóc, panie władzo? Przepraszam bardzo, ale się spieszę... Mój pociąg odjeżdża za sześć minut"
- To zajmie tylko minutę - powiedział strażnik - Poza tym nie wygląda pan na jakiegoś zakichanego terrorystę więc raczej nie będzie pan robił problemów przy przeszukaniu. Prawda?
Palce mocniej zacisnąłeś na broni kiedy strażnik podchodził coraz bliżej. Byłeś nieco zdenerwowany, ponieważ zawsze mógł się znaleźć jakiś świadek zajścia jeżeli zostaniesz popchnięty do ostateczności.
 

Ostatnio edytowane przez wojto16 : 19-04-2008 o 14:16.
wojto16 jest offline