Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2007, 14:28   #6
Mira
Konto usunięte
 
Reputacja: 1 Mira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputacjęMira ma wspaniałą reputację
No tak, trochę inaczej zrozumiałam temat. Jestem już przeczulona na punkcie tworzenia słowników. Dwa razy brałam udział w tego typu projektach (o wiele poważniej zaaranżowanych) i zawsze była to klapa. Biję się zatem w pierś.

Niemniej sam temat i projekt dalej wydaje mi się bezsensowny. Owszem, Internet jest zbiorowiskiem ludzi z różnych regionów, ale przecież nie ma na tym forum wszystkich przedstawicieli nisz, którymi warto byłoby się zająć.

Ponadto podtrzymuję swoją wypowiedź w kwestii zróżnicowania. To, że pan Giertych chciałby wrzucić wszystkie dzieciaki do jednego worka, nie znaczy, że młodzież jest jednorodna, przez co popularny slang jednej szkoły, może być zupełnie niezrozumiały w innej.

Pamiętajmy, że innowacje języka często powstają w wyniku różnych sytuacji oraz okoliczności (i to niekoniecznie tych powszechnych - medialnych).
 
__________________
Konto zawieszone.
Mira jest offline