Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2007, 17:25   #21
Delaraan
 
Delaraan's Avatar
 
Reputacja: 1 Delaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodze
Kogar odsunął się od Billa ze wstrętem i pogardą w oczach. A to na nas mówią dzikusy.
-Uważaj tępaku!-warknął wściekle ocierając twarz z piwa.-Mózgu nie masz? Phi, takiemu to tylko o mamonę chodzi.

-Tak pokrótce już wam wyjaśniono sytuację za co dziękuję panno Nataile. Wczoraj posłałem na zwiad dwóch ludzi. Po trzech godzinach wrócili i powiedzieli, że te korytarze nie są tak krótkie jak przypuszczano. Liczne rozgałęzienia świadczą, że trafiliśmy na jakiś świątynny kompleks, który pewnie kryje w sobie mnóstwo cennych zabytków. Co do wynagrodzenia, na pewno nie będzie tego mniej niż tysiąc funtów. Czy stawka wzrośnie, zależeć będzie od tego co tam znajdziemy.

Tysiąc? Powinno starczyć na naboje i nowy nóż. Plecak też już mi się zużył. A rozgałęzieniami nie ma się co martwić. Przelazło się kawał świata.

-Taak, to wynagrodzenie pachnie nieźle. Co do przygotowania się, mam wszystko co potrzeba.-powiedział Kogar i załadował sztucer.
 
Delaraan jest offline