WÄ…tek: Twoje klimaty?
Wyświetl Pojedyńczy Post
Stary 24-09-2007, 17:45   #5
Delaraan
 
Delaraan's Avatar
 
Reputacja: 1 Delaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodzeDelaraan jest na bardzo dobrej drodze
Ja też z chęcią się wypowiem.

Owszem, lubię sesje z dużą ilością akcji i nienawidzę długiego gadania. Andregor, nie zgodzę sie co do twojego gustu. Po kilkunastu sesjach, w których użerałem się z NPC i gildiami złodziei, szlag mnie trafia, gdy słyszę słowo "łotrzyk". Nigdy nie zapomnę jak jakiś złodziej buchnął moje ciężko ukradzione pieniądze (Musiałem spuszczać się po linie do...toalety i gonić go przez pół podziemi, aż wreszcie trafiłem do jakiejś [piiiii] gildii złodziei, w której o mało realnego zdrowia nie straciłem). Nie wspomnę o tym, jak chciałem zemścić się na swoim wrogu i zmienić boga (byłem kapłanem). Po trzech sesjach użerania się z grupą "pomocników" (kobolds...) znalazłem czapkę przemian, przez którą zamieniłem się w...kobolda! I nie mogłem się odmienić! Gdy szukałem ratunku, porwali mnie czarnoksiężnicy, którzy chcieli wykorzystać mnie do nieprzyzwoitych celów...Taa, właśnie dlatego nie lubię zaskakujących sesji...
 
Delaraan jest offline   Odpowiedź z Cytowaniem