| @"2handedsword'a
Wiesz jak już pisałem wyżej przepraszam za wszystkie tego typu błędy gdyż przez 6 lat gram w gry mmorpg typu WoW, Tibia, Silkroad. I często mi bedzie się zdażało pisać wyrazy typu "orc" "troll" bądz "leader" gdyż przez 6 lat używałem ich ponadmiare a trudno wyjsc z nawyków.
btw orc i troll sa nazwami własnymi zaporzyczonymi z języka angielskiego dla tego też można uzywac ich, daltego akceptowane jest używanie obydwu pisowni.
@down tak tak wiem, że tu MG ustala czy to jest poprawne ale mi chodzi o to, iż w na jezyku polskim polonistak akceptuje takie formy nawet kiedys się Ją o to pytałem.
__________________ Krew, Która płynie w tobie,płynie i we mnie, ilekroć spojrzę w lustro, twoją twarz widzę. Weż mnie za rękę. Wesprzyj się na mnie.Jużeśmy prawie wolni, Mały wędrocze.
Ostatnio edytowane przez Darkan : 09-24-2007 o 18:22.
|